BALBCARE

Czym jest BALBCARE?

 • Bez tytułuBalbcare to unikalny, kompleksowy system dbania o dłonie i stopy, najwyższa jakość w dermatologii odżywiania dłoni, stóp i paznokci.
 • Balbcare jest produktem jednorazowego użytku, pakowanym tylko i wyłącznie w sterylnych warunkach co podnosi jego rangę dając stu procentowe poczucie bezpieczeństwa i higieny.
 • Jedna para rękawic/skarpet BalbCare pozwala na wykonanie pełnego profesjonalnego zabiegu manicure/ pedicure, bez konieczności użycia innych produktów kosmetycznych oraz bez moczenia dłoni w wodzie.

 

Zalety BALBCARE

Bez tytułu2

 

 

 

 

 

 • Zestaw Balbcare w odróżnieniu od innych produktów zapobiega infekcjom, stanom zapalnym, występowaniu bakterii, krwawieniu skórek, a poza tym gwarantuje zdrową skórę dłoni, stóp i paznokci.
 • Skraca się również czas przeznaczony na wykonanie manicure/pedicure.

 

Jak wygląda manicure/pedicure wykonany metodą BALBCARE?

Wszystko, co potrzebne do kompleksowego zabiegu to jednorazowe, sterylne rekawiczki/ skarpetki zawierające emulsję BalbCare, w skład której wchodzi 7 aktywnych składników naturalnych, które zapewnią niepowtarzalne odżywienie dłoni/stóp i paznokci oraz pozwolą dłużej cieszyć się lakierem na paznokciach.

 

Jak działa BALBCARE?

BalbCare to ciągle młode dłonie stopy i paznokcie, potwierdzone wieloletnimi Badaniami wykonywanymi w Brazylijskim Laboratorium Balpharm. Przy regularnym stosowaniu aktywne składniki produktu odbudowują, wzmacniają strukturę paznokcia, który staje się nawilżony, a w efekcie mocny i zdrowy.

Bez tytułu3

 

 Co zawiera BALBCARE?

Balbcare posiada wysokiej wydajności preparat odżywczy zawierający 7 aktywnych składników dla pięknych dłoni, paznokci i stóp w jednym produkcie.

Ta innowacyjna formuła zawiera:

 1. ekstrakt z drzewa herbacianego mającego właściwości przeciwgrzybiczne;
 2. składnik zmiękczający skórki;
 3. wapń odżywiający naturalne paznokcie;
 4. keratynę wzmacniająca naturalne paznokcie i wspomagającą ich wzrost;
  Bez tytułu4
 5. Polimer R236 opracowany przez laboratorium Balpharm, który jest doskonałą bazą dla wszystkich rodzajów lakierów do paznokci;
 6. alantoinę czyli naturalny składnik przeciwzapalny i złuszczający;
 7. ekstrakt z drzewa Hammelisa uznanego za naturalny składnik łagodząco – kojący

SPRAWDŹ CENY BALBCARE